Nauczyciele wychowania fizycznego – Alicja Jendrzejczak, Żaneta Michalak, Alicja Mamoń – Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wojciecha Korfantego w Mysłowicach, zorganizowali tuż przed feriami wyjście uczniów na zajęcia rekreacyjne na lodowisku Mysłowice – Słupna. Ze względu na duże zainteresowanie zostały zorganizowane dwa wyjścia na lodowisko, z młodszą i starszą grupą dzieci.
Uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach, zachowując przy tym bezpieczeństwo i radość z przebywania na wolnym powietrzu. Taka forma zajęć z pewnością zachęca do poznawania i rozwijania różnych form aktywności ruchowych.
Jeśli pogoda pozwoli to kolejne wyjście z pewnością już po feriach!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












