Przedszkole nr 16 zaprasza w piątek, 13 lutego, na otwarte walentynkowe śniadanie. Spotkanie rozpocznie się od szóstej rano.
Na uczestników czekają kanapki, babeczki, słodkie i wytrawne przekąski oraz kawa. Do każdego poczęstunku dołączony będzie liścik serdeczności. Organizatorzy zapowiadają także niespodzianki.
Wydarzenie ma charakter otwarty – mogą przyjść nie tylko rodzice dzieci z przedszkola, ale wszyscy chętni mieszkańcy.
Walentynkowe śniadanie może być bardzo późne, bo wydarzenie potrwa do godz. 17, lub do wyczerpania zapasów. Wstęp wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













