„Karnawał inaczej” – pod tym hasłem uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 11 w Mysłowicach ze względu ma pandemię COVID-19 obchodzili karnawał nieco inaczej niż zwykle.
Zamiast corocznego balu i tańców nauczyciele podczas zajęć lekcyjnych i świetlicowych zapewnili swoim podopiecznym liczne karnawałowe atrakcje, takie jak zdobienie masek karnawałowych, kreatywne kolorowe wydrapywanki, zakodowane obrazki, wspólne śpiewanie czy zabawy ruchowe przy muzyce.
Szkolny „Dzień karnawału” miał miejsce 5 lutego. Tego dnia uczniowie przyszli do szkoły przebrani w barwne stroje swoich ulubionych bohaterów, które prezentowali w rytm karnawałowych melodii. SP11 udowodniła, że mimo obecnej sytuacji związanej z pandemią czas karnawału może być dla uczniów czasem pełnym radości, kreatywności, uśmiechu i wspólnej zabawy.
Tekst i foto: Dorota Kolonko, Joanna Rudko-Zmarlak, Aleksandra Chmiel
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













