fot.arch.

Z okazji święta zakochanych mysłowickie schronisko organizuje po raz kolejny spotkanie ze zwierzętami, które tak, jak ludzie potrzebują miłości i czułości, a na co dzień nie mają jej zbyt wiele.

W sobotę 16 lutego każdy wielbiciel psów i kotów może przyjść i spędzić z nimi trochę czasu. Mile widziane są również drobne upominki dla zwierząt przebywających w schronisku.

– Ponieważ wiemy, że nie przychodzą Państwo z pustymi rękami, a zawsze z prezentami, ukierunkowujemy Państwa na konkretne, bieżące potrzeby. Idzie wiosna, a z nią uaktywnią się kleszcze i pchły, dlatego w przypadku naszych psiaczków prosimy o obroże przeciwpchelne. Z kolei kociaki uwielbiają zabawy, a nasze zabawki są na wyczerpaniu. Przydadzą się zatem wędki i inne kocie zabawki – piszą pracownicy schroniska na Facebooku.

Żeby zabrać w tym dniu psa na spacer należy wcześniej zapisać się pisząc wiadomość na myslowice@toz.pl. Na wizytę w kociarni nie trzeba się umawiać, wystarczy przyjść i pobawić się ze zwierzakami, które uwielbiają pieszczoty.

„Walentynki w schronisku” rozpoczną się o godz. 11:00. Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Tekst: Aleksandra Klimek