fot.pixabay

Przed dziećmi i młodzieżą z Mysłowic już drugi, a zarazem ostatni, tydzień zimowej przerwy. Nadal nie mają pomysłu, co z sobą zrobić? O nudzie nie może być mowa. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami zajęć, jakie na “Feriadę” przygotował MOK, MOSiR, Młodzieżowy Dom Kultury, Muzeum Miasta Mysłowice oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

W Mysłowickim Ośrodku Kultury, tak jak w pierwszym tygodniu, zorganizowane zajęcia dla dzieci odbywają się w czterech lokalizacjach: w siedzibie głównej przy ul. Grunwaldzkiej, w Brzęczkowicach, Brzezince i Dziećkowicach. W miejskiej bibliotece, zgodnie z rozpiską, dzieci mogą uczestniczyć nie tylko w zajęciach czytelniczych, ale także w ciekawych przedsięwzięciach artystycznych i spotkaniach z ciekawymi gośćmi. MOSiR z kolei nadal zachęca do aktywnego wypoczynku.

Ciekawe ferie spędzają także dzieci, których rodzice postawili na zajęcia organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury. Tam młodzi mysłowiczanie mogą bawią się na zajęciach muzycznych, modelarskich, ruchowych czy informatycznych. Dzieci na swoje atrakcje zapraszają także mysłowiccy muzealnicy.

Zobaczcie pełen harmonogram zajęć: FERIE W MIEŚCIE