Po krótkiej, feriowej przerwie wracamy do rywalizacji w ramach współzawodnictwa sportowego mysłowickich szkół w Mysłowice.

Marzec tradycyjnie należy do koszykówki. Jako pierwsi na parkiet w Szkole Podstawowej nr 6 wybiegli chłopcy z roczników 2011–2012, rozpoczynając serię sportowych zmagań i emocjonujących spotkań.

Przed nami wiele meczów, zdrowa rywalizacja i walka o każdy punkt. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników!