Po krótkiej, feriowej przerwie wracamy do rywalizacji w ramach współzawodnictwa sportowego mysłowickich szkół w Mysłowice.
Marzec tradycyjnie należy do koszykówki. Jako pierwsi na parkiet w Szkole Podstawowej nr 6 wybiegli chłopcy z roczników 2011–2012, rozpoczynając serię sportowych zmagań i emocjonujących spotkań.
Przed nami wiele meczów, zdrowa rywalizacja i walka o każdy punkt. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












