Święto pań, przypadające co roku 8 marca, nie umknęło uwadze funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. Wszystkim damom za kółkiem, zatrzymywanym do kontroli, mundurowi umilali ten dzień obdarowując je tulipanem. Ten akcent był częścią przeprowadzanej w czwartek akcji „Alkohol i narkotyki”.
https://vimeo.com/259211061
Policjanci postanowili zadbać tego dnia nie tylko o bezpieczeństwo płci pięknej, ale także o dobre samopoczucie i humor mysłowiczanek. Każda pań, zatrzymanych do rutynowej kontroli w ramach akcji „Alkohol i narkotyki”, otrzymywała od policjantów serdeczne życzenia z okazji swojego święta oraz kwiatowy upominek.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











