Jesteś fanem darta? Chcesz skonfrontować swoje umiejętności gry w „rzutki” z graczami podzielającymi Twoją pasję? Wystartuj w pierwszej edycji Mistrzostw Mysłowic w steel darta o puchar Dyrektora MOSiR-u Mysłowice, które odbędą się 24 marca w hali widowiskowo-sportowej na Bończyku o godzinie 18.30.
Wszystko, czego potrzebujesz, to trzy lotki z metalowym grotem, podstawowe umiejętności gry w darta oraz chęci do dobrej zabawy. Turniej amatorski jest całkowicie darmowy, jednak niezbędne będzie zgłoszenie indywidualne, które możesz przesyłać na adres: j.adamek@mosir.myslowice.pl do 20 marca.
W turnieju mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz młodzież od 16. roku życia za zgodą opiekuna prawnego. Zawody rozgrywane będą w kategorii indywidualnej i obowiązywać będzie pucharowy system rozgrywek. Zawodnicy będą rywalizować w parach, które zostaną wyłonione w wyniku losowania. Więcej informacji w regulaminie.
Źródło: MOSiR Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












