Jak w 60 sekund pokazać, że warto być eko? Jeśli masz na to pomysł, weź udział w konkursie Kancelarii Prezydenta Miasta Mysłowice. Do wygrania są cenne nagrody.
Miasto rusza z kampanią ekologiczną, której elementem jest konkurs na stworzenie krótkiego spotu wideo w formacie MP4, MOV lub AVI.
– Konkurs adresowany jest do mysłowickich dzieci i młodzieży. Ich zadaniem będzie stworzenie krótkiego spotu wideo, ukazującego w sposób kreatywny zagadnienia związane z ochroną środowiska. Co ważne, długość filmiku nie może przekraczać 60 sekund – tłumaczy Anna Górny, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Mysłowicach.
Aby nagrać ekologicznego TikToka i przesłać go wraz z kartą zgłoszenia (znajdziecie ją tutaj wraz z regulaminem) na adres kancelaria@myslowice.pl, macie czas do 15 kwietnia. Do wygrania są nagrody rzeczowe o wartości 1 500 zł za pierwsze, 700 zł za drugie i 300 zł za trzecie miejsce.
Jako pierwszy, na zachętę, swojego TikToka nagrał prezydent Dariusz Wójtowicz:















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













