Przez cały ostatni tydzień pogoda nas rozpieszczała, zapowiadając nadchodzącą wiosnę. To piękna pora roku: wszystko się zieleni, na drzewach pojawiają się pąki, rośnie trawa, a kwiaty podnoszą główki ku słońcu.
Również w tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 im. Jerzego Chromika w Mysłowicach postanowili uczcić nadchodzącą wiosnę.
Tym razem 21 marca zorganizowali wiosenny pochód. Szli, śpiewając i niosąc wykonane własnoręcznie kolorowe transparenty witające nową porę roku.
Radosny spacer obserwowali mieszkańcy Kosztów i przejeżdżający kierowcy. Wszyscy – uczniowie i nauczyciele – wrócili do szkoły uśmiechnięci i napełnieni nową energią.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












