Dzisiaj o godzinie 15:00 izba przyjęć szpitala nr 2 w Mysłowicach wznowiła przyjęcia pacjentów ostrodyżurowych.
– Jesteśmy po całkowitej dezynfekcji pomieszczeń i ponownie dostępni dla pacjentów. Dziękujemy za każde słowa i gesty wsparcia i za okazane zrozumienie – czytamy na profilu szpitala.
Decyzja o czasowym zamknięciu izby przyjęć Szpitala nr 2 im. dr. T. Boczonia została podjęta w sobotę, w związku z przywiezieniem pacjenta z objawami zakażenia koronawirusem.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











