Osadzeni Aresztu Śledczego w Mysłowicach drugi raz w tym roku mieli przyjemność obejrzenia spektaklu grupy teatralnej działającej w MDK Katowice-Koszutka tj. Laboratorium Praktyk Teatralnych CREATORIUM.
Tym razem sztuką, która wzbudziła niemałe zainteresowanie, był monodram pt. „Bąbel”. Doskonała gra aktorska i ekspresja przekazu były gwarantem pozytywnego odbioru przez publiczność. Podkreślić należy , że spotkania teatralne odbywają się dzięki współpracy miedzy Aresztem Śledczym a Dyrektor Miejskiego Domu Kultury “ Koszutka” Lidii Gałęziowskiej i wicedyrektora Mysłowickiego Ośrodka Kultury, Michała Skiby.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












