fot. fb Karolina Matlachowska

Wiosna zachęca nie tylko do zmiany swetra na zwiewne bluzki, ale kusi także do przeprowadzenia większych, wizerunkowych zmian. Wiele kobiet obawia się jednak eksperymentowania na własną rękę. Panie, które chciałyby dokonać poważnych zmian w wyglądzie, zapraszamy do udziału w konkursie. Mysłowicka stylistka i kreatorka wizerunku, Karolina Matlachowska, przeprowadzi ze zwyciężczynią wiosenną metamorfozę!

– Projekt skierowany jest dla Pań, które chcą na nowo odkryć swoją kobiecość, zdobyć więcej pewności siebie oraz zwiększyć swoją samoocenę. Udział w metamorfozie może wziąć każda kobieta, która potrzebuje zmian w swoim życiu – mówi Karolina Matlachowska, stylistka

Zwyciężczyni konkursu przejdzie gruntowną przemianę wizerunku; makijażystka zaproponuje najkorzystniejszy image, fryzjerka wskaże w jakiej fryzurze prezentuje się najkorzystniej, a stylistka zadba o to, co bohaterka metamorfozy ma na sobie. Stylistka zadba o każdy szczegół; zwyciężczyni pozna trendy w malowaniu paznokci, a brafitterka pomoże jej dobrać odpowiedni do sylwetki biustonosz. Przebieg metamorfozy uwieczni fotograf.

Zmiana fryzury i ubioru to nie tylko zmiana zewnętrzna. Bohaterki popularnych w ostatnim czasie metamorfoz często podkreślają, że zmiana wyglądu odbija się także na zmianach „wewnętrznych”. Dobre samopoczucie spowodowane świadomością dobrego wyglądu powoduje, że czujemy się swobodniej i pewniej siebie.

– Kilka lat temu sama przeszłam ogromną metamorfozę wizualną. Schudłam, zaczęłam się lepiej ubierać, a przede wszystkim dbać o siebie. Wzrosła moja samoocena, pewność siebie no i oczywiście czułam się niesamowicie. Dzięki przemianie uwierzyłam w siebie i to, że mogę realizować marzenia . Dzisiaj chce dać tą szanse innej kobiecie. Głęboko wierzę, że dla wielu Pań to może być pierwszy krok do zmian w swoim życiu. Za nami pierwszy dzień wiosny, wszystko budzi się do życia a my w końcu mamy więcej energii i chęci. Myślę, że to właśnie idealny czas na zmianę i pokazanie światu, jak ogromna siła kobiecości w nas drzemie – mówi Karolina Matlachowska

Panie zainteresowane przejściem gruntownej metamorfozy swoje zgłoszenia mogą wysyłać do 15 kwietnia na adres email karolina.matlachowska@op.pl. Wygrana trafi do Pani, która najciekawiej odpowie na konkursowe pytanie: “Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wziąć udział w metamorfozie? Co dzięki temu chcesz osiągnąć?” Odpowiedzi oceni stylistka Karolina Matlachowska.

Metamorfoza odbędzie się w poniedziałek 23 kwietnia w Szybie Bończyk oraz w poszczególnych punktach, w których dobrany zostanie odpowiedni biustonosz i stylizacja, a kosmetyczka wykona paznokcie.