Były minister sprawiedliwości Borys Budka odwiedził Mysłowice by wziąć udział w drugim spotkaniu tutejszego Klubu Obywatelskiego. Tematem przewodnim otwartego dla wszystkich zainteresowanych spotkania było pytanie: „Czy Polska jest jeszcze państwem prawa?”.
Były minister sprawiedliwości opowiadał o sporach dotyczących Trybunału Konstytucyjnego oraz o kwestii poszanowania konstytucji. Dyskusję z Borysem Budką poprowadził poseł Wojciech Król. Formuła otwartego spotkania zakładała możliwość zadawania politykowi pytań, z czego chętnie skorzystali przybyli goście.
Spotkanie z politykiem odbyło się w galerii Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Spotkało się ono z zainteresowaniem mysłowiczan, których spore grono postanowiło poniedziałkowe popołudnie spędzić na politycznej dyskusji.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












