fot.ilustracyjne/arch.itvm

Maj w mysłowickim centrum handlowym zapowiada się wyjątkowo intensywnie – trzy kolejne weekendy to seria czarodziejskich warsztatów, zabawy dla dzieci, a wreszcie wspólne świętowanie Dnia Matki. Sprawdźcie, jakie atrakcje zastaniecie przy okazji zakupów w Quick Parku.

Magiczny Dzień

Pełne atrakcji soboty w Quick Parku wystartują już 12 maja, wtedy to odbędzie się tam „Magiczny Dzień” – w roli głównej warsztaty z animatorkami, przygotowywanie magicznych rekwizytów a także tajemniczy pokaz iluzjonisty. Takie atrakcje będzie można zastać w centrum handlowym między godziną 12:00 a 16:00.

Ale cyrk!

Kolejna sobota, 19 maja będzie dla dzieciaków z pewnością równie interesująca, tym razem upłynie pod hasłem „Ale cyrk!”. Od godziny 12:00 maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach żonglerki czy pantomimy, prowadzonych przez mima z prawdziwego zdarzenia. Później dzieciaki spróbują swoich sił skręcając zwierzątka z balonów i dając pokaz nowo nabytych umiejętności.  Wydarzenie skończy się również o godzinie 16:00.

Wszystko dla mamy!

26 maja bohaterkami kolejnego wydarzenia w Quick Parku będzie nie kto inny, jak mamy! W godzinach od 12:00 do 16:00 zaplanowano atrakcje z mamami w roli głównej – na początek dzieci będą wykonywały dla nich upominki podczas warsztatów plastycznych. Powstaną serduszka, laurki i własnoręcznie skomponowane bukiety dla mam. Później przyjdzie czas na atrakcje dla samych mam – makijaże, malowanie paznokci i bodypaiting. Tego dnia wszystkie panie będą mogły także wysłuchać wykładu o tajnikach makijażu.

fot.mat.org