Jeszcze tylko dzisiaj mysłowiczanie, którzy zdążyli rozliczyć się z Fiskusem mogą zgłosić swój udział w mysłowickiej loterii. Zabawa została zorganizowana z myślą o podatnikach rozliczających się w Mysłowicach, a główną nagrodą jaką można wygrać są rodzinne wakacje o wartości 10 tys. zł.
W loterii może wziąć udział każdy mieszkaniec Mysłowic, który rozliczył swój PIT w mysłowickim urzędzie skarbowym i który do 10 maja zgłosi swój udział w konkursie.
Aby wziąć udział w loterii wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, który dostępny jest na stronie www.myslowiceloteria.pl (mamy czas do północy) lub jego papierowy odpowiednik wrzucić do jednej z urn na terenie miasta (w godzinach ich otwarcia):
- Urząd Miasta Mysłowice , ul. Powstańców 1
- Urząd Miasta Mysłowice, Pl. Wolności 2
- Urząd Stanu Cywilnego w Mysłowicach, ul. Strumieńskiego 5
- Centrum Handlowe Quick Park – punkt Urzędu Miasta,lokal 27
- Urząd Skarbowy w Mysłowicach, ul. Mickiewicza 4
Nagrodą główną w loterii jest voucher „Bon Wakacyjny Itaki” o wartości 10 000 zł. Nagrodą I-go stopnia jest skuter Zipp Quantum Classic 125, nagrodą II-go stopnia ekspres ciśnieniowy Saeco Pico Baristo, nagrodą III-go stopnia jest Laptop ASUS, nagrodą IV-go stopnia robot wieloczynnościowy Tefal Masterchef Gourmet.
Wartość całej puli nagród w loterii wynosi blisko 22 tys. zł. Ponadto do nagrody głównej oraz I-go i II-go stopnia przewidziano nagrody pieniężne, z których organizator opłaci obowiązkowy podatek.
Losowanie nagród zaplanowano na 19 maja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












