W sobotę, 10 maja, o godz. 12:30, strażacy zostali wezwani do pożaru w dawnej siedzibie hotelu „Gościniec” w Mysłowicach.
– „Po przybyciu na miejsce zastano pożar w jednym z pomieszczeń na pierwszym piętrze. Ogień został szybko opanowany i ugaszony.” – informuje Komenda Miejska Policji w Mysłowicach.
Budynek ma zostać wyburzony. W ostatnich miesiącach miało miejsce kilka pożarów w tym obiekcie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













