Mysłowice znalazły się na kampanijnej mapie Karola Nawrockiego. Kandydat na prezydenta RP odwiedził nasze miasto w piątkowy poranek.
Przed kopalnią Wesoła spotkał się z górnikami, częstując ich drożdżówkami. Rozmawiał też z przedstawicielami związków zawodowych i mieszkańcami, którzy pojawili się w okolicach kopalni.
Wizyta w Mysłowicach była jednym z przystanków na intensywnym finiszu kampanii. Nawrocki tego dnia miał w planach także wizyty w kilku miastach wschodniej Polski.
Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 18 maja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













