fot.ilustracyjne/arch.itvm

Już wkrótce poznamy szczęśliwców, którzy rozliczyli PIT w Mysłowicach, wzięli udział w loterii „Z PIT-em w drogę po nagrodę” i zgarną wartościowe nagrody. Jeśli jesteście ciekawi, kto będzie oglądał filmy na nowiusieńkim 55-calowym telewizorze, kucharzył z Termomixem albo wyjedzie na niezapomniane wakacje – są dwa sposoby, dzięki którym od razu dowiecie się, czy to właśnie do Was powędrują nagrody.

Przypomnijmy, że była to już druga edycja loterii zachęcającej mieszkańców do rozliczania zeznań podatkowych w swoim mieście. W tej edycji ponownie nagrodą główną jest voucher „Bon Wakacyjny Itaki” o wartości 10 000 zł. Ale los uśmiechnie się nie do jednej, a do pięciu osób! Pozostałe nagrody to robot kuchenny marki Thermomix, telewizor 55 calowy marki Sony, konsola do gier marki Sony Playstation 4 oraz rower miejski marki Le Grand Lile 4.

Jeśli jesteście ciekawi, do kogo powędrują nagrody, zarezerwujcie sobie piątkowe przedpołudnie. 18 maja o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Mysłowice odbędzie się losowanie nagród. Można wziąć w nim udział osobiście, albo odwiedzić w tym czasie facebookowy profil miasta, gdzie nadawana będzie transmisja na żywo.