W urzędzie miasta trwa właśnie losowanie, w którym wyłonieni zostaną zwycięzcy tegorocznej edycji loterii „Z PIT-em w drogę po nagrodę”. Do kogo trafi nowoczesna konsola, kto zawiesi na ścianie 55-calowy telewizor, a w reszcie który spośród szczęśliwców wyruszy na wakacje marzeń? Śledźcie losowanie na żywo!
[facebook url=”https://www.facebook.com/myslowice.lubie.to/videos/1598612370187600/” /]
Przypomnijmy, że była to już druga edycja loterii zachęcającej mieszkańców do rozliczania zeznań podatkowych w swoim mieście. W tej edycji ponownie nagrodą główną jest voucher „Bon Wakacyjny Itaki” o wartości 10 000 zł. Ale los uśmiechnie się nie do jednej, a do pięciu osób! Pozostałe nagrody to robot kuchenny marki Thermomix, telewizor 55 calowy marki Sony, konsola do gier marki Sony Playstation 4 oraz rower miejski marki Le Grand Lile 4.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












