Piosek Team może się pochwalić kolejnymi osiągnięciami sportowymi zdobytymi w ubiegły weekend. Trzech zawodników z drużyny wzięło udział w zawodach sportów walki Super League Fight, uzyskując miejsca na podium.

Super League Fight to cykliczne zawody sportów walki muaythai, K-1, mma oraz boksu. Ostatnia edycja wydarzenia odbyła się w ubiegłą niedzielę 19 maja w Bieruniu, a wśród jej uczestników znaleźli się także zawodnicy z mysłowickiej drużyny Piosek Team.

O niedawnych osiągnięciach drużyny pisaliśmy dla was tutaj. Jednak i tym razem mysłowicka drużyna wróciła do miasta z sukcesami na koncie.

Sportowcom udało się wywalczyć trzy miejsca na podium. Pierwsze miejsce w kat. Junior 83.9 kg zdobył Kacper Ratajkiewicz, wygrywając z rywalem z katowickiego klubu wynikiem 3:0, a następnie w starciu finałowym wynikiem 3:0 z zawodnikiem z Raciborza.

Pozostałe osiągnięcia należały natomiast do Mateusza Nawary startującego w kat. Senior 70.3 kg, a także Kacpra Cygranowicza startującego w kat. Junior +102 kg, którzy w finale zawodów wywalczyli srebro.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tekst: Karolina Migas

Zdjęcia: Piosek Team Mysłowice