Bieganie ma co raz więcej entuzjastów. Widać to nie tylko po popularności organizowanych maratonów, czy nowych stronach i blogach poświęconych tej tematyce. Fani biegów organizują także grupy, by wspólnie cieszyć się treningiem, tak jak np. „Rozbiegane Mysłowice”.
Jedni wolą bieganie w samotności, inni umawiają się ze znajomymi, żeby razem dzielić się radością płynącą z treningów. Jeśli i ty biegasz lub chciałbyś zacząć, zgłoś się do niedawno utworzonej grupy „Rozbiegane Mysłowice”. Składa się ona z ludzi, która wspólnie trenuje „w rodzinnej atmosferze”. Mile widziani są amatorzy biegów zarówno na etapie początkującym, jak i zaawansowanym.
Więcej informacji znajdziecie tutaj. Wspólne treningi ruszają od czerwca.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













