Odchodzą na emeryturę, więc współpracownicy urządzili im życzliwe pożegnanie. Odbyło się ono w środę, 23 maja, w gabinecie Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach. Asp. szt. Wanda Rybak oraz asp. szt. Robert Bieńkowski na zasłużony odpoczynek przechodzą po osiągnięciu pełnej wysługi emerytalnej. Wszyscy policjanci i pracownicy złożyli im życzenia wszelkiej pomyślności.
Komendant nadkom. Dariusz Koniak podziękował emerytom za wieloletnią służbę i życzył wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia. Zapewnił odchodzących na emeryturę, że drzwi komendy zawsze pozostaną dla nich otwarte.
W uroczystym pożegnaniu uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusz Koniak, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach mł. insp. Roman Fitrzyk, naczelnicy emerytowanych policjantów, koledzy i koleżanki z wydziałów oraz pracownicy cywilni komendy. Spotkaniu nie brakowało emocji i wzruszeń.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






















