Jak wygląda praca w mediach mieli okazję przekonać się uczniowie klasy dziennikarskiej z I Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach. Pierwszoklasiści z „Kościuszki” we wtorek odwiedzili redakcję Telewizji Mysłowice itvm.pl, gdzie nie tylko porozmawiali z dziennikarzami, ale gdzie również mieli okazję spróbować swoich sił przed kamerą. Zobaczcie jak sobie poradzili!
https://vimeo.com/219503467















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












