Tak jak i w poprzednich latach gościmy w naszym studiu zwycięzcę konkursu, w którym jedną z nagród była możliwość przejęcia prezydenckich obowiązków w mieście na jeden dzień. W tym roku młodzieżowym prezydentem Mysłowic został Dominik Głaz, na co dzień uczeń CKZiU. Towarzyszy mu Magdalena Podsiadło, opiekunka Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












