13 października 2025 roku odbyła się VI sesja Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice. Podczas obrad młodzi radni poruszyli szereg istotnych tematów dotyczących lokalnej młodzieży oraz omówili aktualne inicjatywy.
W trakcie sesji dyskutowano m.in. nad:
-
projektem uchwały dotyczącym wprowadzenia dyżurów radnych MRM,
-
projektem uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania komisji historycznej,
-
inicjatywą Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego związaną z upamiętnieniem tragedii górnośląskiej,
-
projektem Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego,
-
sprawozdaniem z działalności MRM w okresie międzysesyjnym.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


















