W poniedziałek, 15 września, w sali sesyjnej Urzędu Miasta Mysłowice odbyła się V sesja Młodzieżowej Rady Miasta.
W porządku obrad znalazły się m.in. sprawy związane z wolontariatem, edukacją, promocją działań młodzieżowych oraz kwestiami bezpieczeństwa. Radni wysłuchali także sprawozdań z działalności poszczególnych komisji oraz zajęli się tematami dotyczącymi świadomości i tolerancji wobec różnych grup społecznych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



















