fot. Facebook

„Tańczyć chcę”, „Lubisz to, lubisz”, „Ona czuje we mnie piniądz” i wiele więcej najpopularniejszych hitów muzyki disco i disco polo będzie rozbrzmiewać w piątek 21 czerwca w Parku Słupna. Jak zapowiada się drugi z czterech Dni Mysłowic?

Zabawa rozpocznie się już o godz. 16. Jako pierwszy na scenie w Parku Słupna pojawi się Janusz Gorlej, mysłowiczanin, na co dzień dbający o oprawę muzyczną imprez razem ze swoim Atest Bandem. Usłyszymy też podlaski zespół Diadem, który powstał ponad 20 lat temu, a na koncie ma 5 krążków i kilkanaście wideoklipów. Następnie zagrają Power Play z Zamościa, twórcy takich hitów, jak „Zawsze coś (Oj tam, oj tam)”, „Co ma być, to będzie” czy „Lubisz to, lubisz”.

Gwiazdami wieczoru będą natomiast uwielbiani przez publiczność Long & Junior i Łobuzy. Pochodzący z Chorzowa Long & Junior zagrają swoje największe przeboje, jak „Tańczyć chcę”, „Kolorowa sukienka” czy „Helenka”. Z pewnością nie zabraknie kawałka „Osiemnastka”, którego premiera jest zaplanowana na 19 czerwca.

O tym, że ona czuje w nim piniądz, że łobuz kocha najbardziej, o pupach i zbuntowanym aniele zaśpiewają natomiast Łobuzy, czyli zespół, którego żadnemu fanowi disco polo przestawiać nie trzeba, a który wielu z Was może znać np. z emitowanego w telewizji Polsat programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W 10. edycji wystąpił Bogumił „Boogie” Romanowski, wokalista Łobuzów.

W piątek w Parku Słupna nie zabraknie też food trucków, ścianki wspinaczkowej i atrakcji dla maluchów: dmuchańców, zjeżdżalni czy toru przeszkód. Będą też urządzenia do rywalizacji i animacji dla dzieci i dorosłych: dmuchany dart i dmuchana bramka celnościowa.

Więcej o otwierającym Dni Mysłowic koncercie „Bądź jak Jezus” przeczytacie tutaj.

Tekst: Aleksandra Olszewska