Emocje sięgają zenitu, bo to już za kilka godzin pierwszy występ Polaków na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018! Polską reprezentację mysłowiczanie będą mogli dopingować wspólnie w plenerowej strefie kibica – pierwszy mecz, który rozegrany będzie z drużyną narodową Senegalu, pojawi się na ekranie w Parku Słupna już o godzinie 17.00.

We wtorek, 19 czerwca mysłowiczanie mogą obejrzeć w Parku Słupna pierwszy mecz polskiej reprezentacji. Kolejny, podczas którego drużyna Nawałki zawalczy z Kolumbią, odbędzie się już 24 czerwca, a kibicować będzie można od godziny 20.00. Ostatni w grupie mecz, kiedy to rywalem Polski będzie Japonia, zaplanowano na 28 czerwca. Przed ekranem w Parku Słupna kciuki trzymać będziemy od godziny 16.00!

Strefa kibica zostanie ulokowana na terenie boisk do siatkówki plażowej w Parku Słupna, gdzie do dyspozycji fanów piłki będą ławki oraz trybuny. Na każdym meczowym spotkaniu na mieszkańców czekać będą również leżaki. Powstanie strefa gastronomiczna, która zaoferuje mysłowiczanom przekąski typu fast food oraz napoje. Więcej na temat mysłowickiej strefy kibica dowiecie się oglądając program, którego gościem był Paweł Gawęda, zastępca dyrektora MOSiR.