Już dzisiaj popołudniu długo wyczekiwany przez kibiców pierwszy mecz polskiej reprezentacji. Jak zakończy się spotkanie Polska vs. Senegal? Wzorując się na popularnym na całym świecie typowaniu zwycięzcy przez zwierzęta, postanowiliśmy odwiedzić schronisko Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Zobacz kto wygra dzisiejsze spotkanie według kundelka z mysłowickiego schroniska!

Dwie miski z karmą. Jedna opatrzona flagą Senegalu, druga biało-czerwonymi barwami. Którą z nich wybrała suczka Aria? Koniecznie zobacz nagranie i dowiedz się, kto wygra dzisiejszy mecz!

Zabawę w typowanie zwycięzcy nieprzypadkowo postanowiliśmy zorganizować w mysłowickim schronisku. W miejscu tym przebywają bezdomne psy i koty, które tak jak zagorzali kibice marzą o zwycięstwie Polaków, tak one mocno marzą o znalezieniu swojej rodziny.

Suczka, która wytypowała zwycięzcę dzisiejszego spotkania, w schronisku przebywa już niemal od roku. Osoby zainteresowane adopcją tego uroczego czworonoga zachęcamy do lektury artykułu: Wyjątkowa* suczka szuka dobrego domu i odpowiedzialnego opiekuna!