fot.arch.itvm

To już jutro polska reprezentacja rozegra ważny mecz z Kolumbią, który może dać nadzieję na wyjście z grupy. Jeżeli chcecie śledzić to emocjonujące spotkanie w wyjątkowej atmosferze na świeżym powietrzu, koniecznie wybierzcie się do strefy kibica w Parku Słupna. Nawet deszcz nie zepsuje dobrej zabawy, organizatorzy zadbali o namioty dla kibiców. 

Starcie z Kolumbią już jutro, 24 czerwca! Na trybunach i wygodnych leżakach można będzie się rozsiąść jeszcze przed godziną 20:00, by już od pierwszych minut spotkania kibicować razem Orłom Nawałki.

Choć pogoda ostatnio nie rozpieszcza, organizatorzy nie odpuszczają. Dla kibiców, którzy przyjdą obejrzeć mecz, przygotowano namioty. Sportowe emocje z pewnością rozgrzeją też wszystkich obecnych na trybunach.

Będzie to drugie spotkanie w mysłowickiej strefie kibica. Podczas pierwszego z meczów Polaków mysłowiczanie dopisali – trybuny przy boiskach do piłki plażowej, przed którymi stanął duży ekran, wypełniły się biało-czerwonymi barwami.

Jesteście ciekawi, jaki wynik jutrzejszego meczu obstawił psiak z mysłowickiego schroniska? Zajrzyjcie do artykułu Kto wygra mecz? Zobacz, jak typuje Lex!