Przed nami drugi mecz polskiej reprezentacji. Biało-czerwoni w niedzielę zmierzą się z zawodnikami z Kolumbii. Kto wygra to spotkanie? Zobacz, kogo na zwycięzcę typuje piesek z mysłowickiego schroniska!

Dwie miski z karmą. Jedna opatrzona flagą Kolumbii, druga biało-czerwonymi barwami. Którą z nich wybrał Lex? Koniecznie zobacz nagranie i dowiedz się, kto wygra niedzielny mecz!

Pamiętajcie, że mecz będziecie mogli zobaczyć w Parku Słupna w strefie kibica: Zobacz starcie z Kolumbią w strefie kibica!

Zabawę w typowanie zwycięzcy nieprzypadkowo postanowiliśmy zorganizować w mysłowickim schronisku. W miejscu tym przebywają bezdomne psy i koty, które tak jak zagorzali kibice marzą o zwycięstwie Polaków, tak one mocno marzą o znalezieniu swojej rodziny.

Lex, który wytypował zwycięzcę niedzielnego spotkania, to ośmioletni piesek, który w mysłowickim schronisku pojawił się w grudniu 2017 roku. Zwierzę zostało odebrane właścicielowi w bardzo złym stanie: Lex miał m.in. miał wyleniałą sierść i problemy z oczami. Mimo strasznych przeżyć  jest grzecznym i spokojnym pieskiem.