fot.arch.itvm

Choć po pierwszym występie Polaków na mundialu nastroje nie są zbyt optymistyczne, wyjście z grupy wciąż jest w naszym zasięgu. Jeżeli kolejne, meczowe spotkanie chcecie śledzić w wyjątkowej atmosferze na świeżym powietrzu, koniecznie wybierzcie się do strefy kibica w Parku Słupna. Starcie z Kolumbią już w niedzielę 24 czerwca!

Będzie to drugie spotkanie w mysłowickiej strefie kibica. Podczas pierwszego z meczów Polaków mysłowiczanie dopisali – trybuny przy boiskach do piłki plażowej, przed którymi stanął duży ekran, wypełniły się biało-czerwonymi barwami. Na kibiców czekały trybuny mieszczące 500 osób, piaszczysta plaża z leżakami oraz punkty gastronomiczne. Dla maluchów, które przyszły kibicować z rodzicami przygotowano dmuchańce. Były też  kurtyny wodne oraz animacje Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Jeżeli chcecie śledzić podania Polaków w tak przyjemnych okolicznościach, kolejna okazja do tego już w niedzielę (24.06) o godzinie 20:00. Tego dnia zmierzymy się z Kolumbią, natomiast w czwartek 28 czerwca biało-czerwoni rozegrają mecz z Japonią.