W zdrowym ciele zdrowy duch! Wszyscy dobrze o tym wiemy, jednak czasem ciężko się zmotywować, w szczególności w sezonie wakacyjnym. Dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zaprasza na letnią odsłonę zajęć „Dbamy o Damy”.
Nasze wspaniałe instruktorki pomogą zadbać Wam o formę i kondycję w ramach zajęć Dbamy O Damy. Podczas zajęć, oprócz ciekawych ćwiczeń, możecie liczyć na ogromną dawkę motywacji, porad i dobrego słowa a wszystko doprawione jest świetną zabawą – informuje MOSiR Mysłowice.
W programie zajęcia intensywne, pilates, zdrowy kręgosłup oraz joga. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Dbamy o Damy.

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













