fot..facebook.com/StreetsOwners/

Do akcji wkroczą samochody, motocykle i quady. Elementy akrobatyki, parkour’u i pirotechnika przyprawią widzów o dreszcze.  Do Mysłowic zawita ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa. Emocje sięgną zenitu już we wtorek, 10 czerwca!

Na pokaz mysłowiczan zaprasza ekipa Streets Owners. Widowiskowy pokaz odbędzie się już we wtorek, 10 lipca na stadionie Lechii 06 Mysłowice przy Promenadzie. Impreza startuje o godzinie 19:00. Czego możemy się spodziewać?

– Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji – zachęca ekipa Streets Owners na swojej stronie internetowej.

Wydarzenie to dziewięćdziesiąt minut akcji – trzymające w napięciu kaskaderskie triki przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. By je zobaczyć, wystarczy kupić bilet – do nabycia w cenie 20 zł, w dniu wydarzenia na stadionie. Sprzedaż od godziny 18:00.