Okres wakacji Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach wykorzystuje na remont mocno wysłużonej sali gimnastycznej. Efekty pracy będą w pełni widoczne już na początku roku szkolnego.
Modernizacja sali gimnastycznej obejmuje remont parkietu, elektryki oraz malowanie ścian i sufitu.
Większość prac została już zrealizowana. Najefektowniej prezentuje się wycyklinowany parkiet, który zostanie jeszcze polakierowany, a linie boiskowe odtworzone. Wkrótce na oknach zostaną zawieszone także siatki ochronne oraz drabinki do ćwiczeń.
Remont jest realizowany przez firmę AIM Group Maciej Golec, a za cyklinowanie parkietu odpowiada firma Parkiet Brzytwa.
fot. UM Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
















