Już za niespełna miesiąc ulicę Stadionową oświetlać będzie komplet nowych, ledowych latarni. Ich instalacją zajmie się firma Grotex z Zabrza, która wygrała przetarg zorganizowany w Urzędzie Miasta Mysłowice.
Prace na ul. Stadionowej już ruszyły, nowe słupy oświetleniowe mają stanąć w tamtym miejscu najpóźniej do 8 sierpnia. W planach jest postawienie tam łącznie 42 słupów. 7 zostanie zamontowanych także na ul. Partyzantów na odcinku do ul. Huty Rozalii, a kolejne 4 pojawią się na ul. Huty Rozalii (odcinek do Obrzeżnej Zachodniej).
Na tę inwestycję, której realizacji podjęła się firma Grotex z Zabrza, miasto przeznaczyło niecałe 363 tys. zł.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











