fot.itvm.pl

Prezydent Edward Lasok zaprosił na spotkanie mysłowiczanina Aleksandra Matusińskiego, trenera reprezentacji Polski. Podopieczne mysłowickiego trenera wywalczyły w Berlinie złote medale; indywidualnie złoto zdobyła Justyna Święty-Ersetic, Mistrzostwo Europy wywalczyła też polska sztafeta kobiet 4 x 400 metrów. Prezydent Mysłowic pogratulował trenerowi wielkiego sukcesu oraz wręczył prezenty dla trenera oraz reprezentantek Polski.

Spotkania prezydenta z zawodnikami i trenerami z Mysłowic, którzy odnieśli znaczne sukcesy w swoich dyscyplinach, stały się w naszym mieście dobrą tradycją.

Podczas spotkania z trenerem Matusińskim, Edward Lasok pogratulował mysłowiczaninowi wielkiego sukcesu i podziękował za rozsławianie miasta na sportowej, międzynarodowej arenie. Prezydent wręczył też trenerowi drobne upominki dla niego oraz zawodniczek.

Trener Matusiński zrelacjonował pobyt w Berlinie i opowiedział o tych aspektach mistrzostw, których nie można zobaczyć w telewizyjnych relacjach. Opowiedział też o planach na przyszłość i najnowszych wyzwaniach, jakie stawia przed swoimi podopiecznymi.