Na basenie KWK „Mysłowice-Wesoła” Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie prowadzi zajęcia z nauki pływania. Lekcje ponownie ruszą we wrześniu, po rozpoczęciu roku szkolnego.
Zajęcia prowadzone są przez czterech doświadczonych instruktorów. Mysłowiczanie mogą uczestniczyć w dwóch rodzajach lekcji: nauce pływania od podstaw oraz w zajęciach doszkalających dla osób, które już potrafią pływać, ale na basenie chcą radzić sobie jak ryby w wodzie.
Koszt udziału w 20 lekcjach pływania wynosi 300 złotych. Zapisywać można się telefonicznie pod numerem tel.: 503-026-293.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










