Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Szybie Bończyk. /fot.ilustracyjne/arch.itvm

13 września, po wakacyjnej przerwie odbędzie się kolejna odsłona Spotkań z Biznesem. Dzięki tej inicjatywie lokalni przedsiębiorcy mogą nawiązać kontakty, podzielić się doświadczeniami i wzbogacić swoją wiedzę z zakresu szeroko rozumianego biznesu. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w Szybie Bończyk.

Przedsiębiorcy spotkają się 13 września o godzinie 8:30. Poranek będzie momentem nawiązywania kontaktów i rekomendacji. W drugiej części spotkania przyjdzie czas na prelekcje i dyskusje. Tym razem goście wysłuchają zagadnień na temat zmów przetargowych, zobaczą także prezentację firmy Konsyliar – doradztwo prawne i gospodarcze. O godzinie 10:00 przyjdzie natomiast moment na konsultacje indywidualne.

– Prowadzenie firmy nie jest proste, zresztą osoby prowadzące własny biznes dobrze wiedzą, że często trzeba wielu wyrzeczeń, by wszystko działało dobrze. Gąszcz przepisów i różnych spraw – w związku z tym warto o wszystkich nowościach sobie powiedzieć – mówi prezydent Edward Lasok

By zapoznać się z tymi i innymi proponowanymi tematami, swoje przybycie należy potwierdzić do 12 września na adres kancelaria@myslowice.pl. Obowiązuje wstęp wolny.