Po wakacyjnej przerwie do Muzeum Miasta Mysłowice wracają „Muzealne czwartki”. Powraca również formuła znana mieszkańcom sprzed pandemii, czyli spotkania w siedzibie jednostki przy ul. Stadionowej 7a.
Najbliższy „Muzealny czwartek” odbędzie się już 9 września o godz. 17 i będzie poświęcony powojennym obozom pracy na terenie całego Śląska. W programie m.in. projekcja filmu. Wstęp wolny!
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











