Podczas sobotniego zakończenia lata z motocyklistami zbierane były fundusze dla 13-letniego Pawła, podopiecznego rodzinnego domu dziecka z Brzezinki i fundacji Bajtel Mysłowice Pomagają. W ten jeden dzień udało się zgromadzić prawie 9 tys. zł, a zbiórka nadal trwa.
13-letni Paweł ma niedowład nóg, jeździ na wózku. I właśnie na nowy pojazd dla niego uczestnicy sobotniej imprezy w parku Słupna (relację znajdziecie tutaj) zebrali 8 831,80 zł. Co więcej, na facebookowej grupie Cegiełka dla Pawełka na wózek inwalidzki wciąż można licytować fanty, z których dochód również wspomoże chłopca.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













