Dzięki środkom z marszałkowskiego budżetu obywatelskiego katowicki klub karate Najduch Dojo i Mysłowicki Ośrodek Kultury mogą zaprosić mieszkańców naszego miasta na bezpłatny kurs samoobrony. Zajęcia startują 1 października.
„Bezpieczne miasto. Samoobrona dla każdego” to cykl pięciu darmowych treningów poprawiających kondycję i prezentujących skuteczne techniki samoobrony. W ramach zajęć odbędzie się także kurs pierwszej pomocy.
Projekt będzie realizowany równolegle w dwóch filiach MOK-u: przy ul. Grunwaldzkiej w centrum miasta i przy ul. Kawy na Brzęczkowicach. Zajęcia będą odbywać się w piątki o godz. 19, począwszy od 1 października. Ilość miejsc jest ograniczona, więc spieszcie się z zapisem. Dokonacie go pod numerem telefonu 506 223 174 lub mailowo: biuro@kkskarate.pl.
Przypominamy, że na kurs samoobrony dla pań zaprasza także Siła Mysłowice. Więcej szczegółów tutaj.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










