Stróże prawa z mysłowickiej drogówki zatrzymali 36-letniego kierującego samochodem marki Fiat. Mężczyzna posiadał w organizmie 0,65 promila alkoholu. Za jazdę na „podwójnym gazie” mężczyźnie oprócz utraty prawa jazdy i grzywny grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
– Mysłowiccy mundurowi w niedzielę 24 września około godziny 16:30 na ul. Orła Białego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym marki Fiat. Okazało się, że 36-latek kierujący pojazdem był pijany i posiadał w organizmie 0,65 promila alkoholu – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach
Mężczyźnie za jazdę w stanie nietrzeźwym oprócz utraty prawa jazdy grozi grzywna, a nawet 2 letni pobyt w więzieniu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










