Debiutancki singiel Izy prawdopodobnie ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku. fot.youtube

O tym, że Mysłowicom nie brak muzycznych talentów, przekonywaliśmy się już niejednokrotnie. Kolejnym dowodem na to, że to prawdziwie “dobrze brzmiące” miasto, jest sukces tutejszej wokalistki na szklanym ekranie. Mysłowiczanka Izabela Tkocz wystąpiła podczas castingu do The Voice of Poland i swoim głosem skradła serce jurora Piotra Cugowskiego.

Szansę na zaistnienie na polskiej scenie muzycznej ma teraz mysłowiczanka Izabela Tkocz. Jej wykonanie utworu “Heaven” w 9. edycji The Voice of Poland oczarowało jurora Piotra Cugowskiego.

– W momencie, kiedy Piotrek się odwrócił, miałam tak silny stan euforii na scenie – co z resztą było widać – byłam przeszczęśliwa. Jeśli chodzi o doświadczenie, o muzykę najbliższą mojemu sercu, to jest Piotr Cugowski, ja się wychowałam na jego muzyce. Jest to duży autorytet dla mnie – zdradza Izabela Tkocz.

Muzyka głośno grała jej w duszy od dzieciństwa, ale jako przełomowy moment w swojej muzycznej karierze pamięta festiwal w Teatrze Piosenki we Wrocławiu gdzie zajęła II miejsce w kategorii profesjonalistów. Na koncie ma udział w wielu innych konkursach, a także występ w programie X Factor. Niedługo później w życiu wokalistki pojawiło się dziecko i scena odeszła na jakiś czas na drugi plan. Teraz Iza wraca na ścieżkę kariery, planując już powoli wydanie singla.

– Udział w programie to poniekąd spełnienie marzeń, ale też świadomy krok. Wiedziałam, co to za program, jakie zasady w nim obowiązują, chciałam po prostu się pokazać i przypomnieć o sobie po tych latach nieobecności – opowiada wokalistka.

Debiutancki singiel prawdopodobnie ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

9. edycję The Voice of Poland, a zarazem telewizyjną przygodę mysłowiczanki, można śledzić w każdą sobotę o godz. 20.05 w TVP2.