Podczas przejazdu ulicą Świerczyny, mysłowiccy strażnicy miejscy zauważyli, że ktoś dokonał kradzieży barier ochronnych wiaduktu. Sprawca lub sprawcy zdemontowali z kolejowego wiaduktu 14 sztuk słupków podtrzymujących poręcz mostową bariery energochłonnej.
Kradzież elementów została odkryta przez strażników w środę 3 października przed południem. Ze względu na niebezpieczeństwo upadku przechodniów na torowisko strażnicy miejscy od razu zabezpieczyli to miejsce taśmą odblaskową oraz zgłosili niebezpieczeństwo odpowiednim służbom.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)















