Mysłowiccy strażnicy miejscy ujęli dwóch mężczyzn, którzy ukradli złom pochodzący z miejskiej infrastruktury na ul. Świerczyny.
Do zdarzenia doszło w sobotę 12 października w dzielnicy Piasek. Podczas ujęcia, złodzieje mieli przy sobie pokrywę studni kanalizacyjnej, ławkę oraz znak drogowy. Najprawdopodobniej kierowali się w stronę złomnicy, aby spieniężyć skradzione elementy infrastruktury parkowej i drogowej.
Mężczyźni zostali przekazani Policji, celem dalszych czynności.
Źródło: Straż Miejska w Mysłowicach















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)















![Mówił, że „podstawi” kolegę by ten przyjął mandat. Pijany kierowca ujęty przez strażników [fot. Straż Miejska Mysłowice]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/05/sm2222e_mw_2-218x150.jpg)