Wraz z grupą muzykalnych mysłowiczan zaśpiewali w chórze podczas Światowych Dni Młodzieży, wystąpili także na organizowanym w Mysłowicach koncercie ekumenicznym Bądź jak Jezus. God’s Property, bo o nich mowa, są już doskonale znani lokalnej publiczności. Wkrótce kolejna okazja ku temu, by raz jeszcze posłuchać ich głosów!

Już w najbliższą niedzielę (23.10) w kościele parafialnym pw. Matki Boskiej Bolesnej w Brzęczkowicach odbędzie się koncert tego gospelowego zespołu. Występ rozpocznie się o godz. 20:00.

Założycielem i dyrygentem chóru God’s Property jest Adam Ryszard Saczka, utalentowany muzyk, absolwent katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego i Państwowego Studium Wokalno – Aktorskiego w Gliwicach. Grupa przez lata ewoluowała, zmieniał się jej skład. Obecnie zespół liczy 33 stałych członków. God’s Property koncertuje w całej Polsce, organizuje też warsztaty gospel. Z chórzystami współpracowali już tacy instruktorzy muzyki gospel jak Peter Francis, Karen Gibson oraz Ruth i Emmanuel Waldron.

fot.mat.org
fot.mat.org