Filia Mysłowickiego Ośrodka Kultury na Dziećkowicach zaprasza na symultanę szachową, która zostanie rozegrana już w najbliższy poniedziałek.
Symultana to mecz szachowy, w którym szachista gra jednocześnie z wieloma przeciwnikami, z których każdy rozgrywa partię na swojej szachownicy. W ten sposób amatorzy mogą zmierzyć się z szachowym mistrzem.
Rozgrywki w MOK-u przy ul. Długiej 70a będą podzielone na dwie tury: pierwsza rozpocznie się o godz. 16, druga o godz. 18. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
– Każdy może zmierzyć się z własnymi możliwościami, wystarczy przyjść i zagrać – zachęca MOK.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)









