fot. fb Marek Makaron Motyka

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych – czas zadumy i wspomnień. Przy okazji tego wyjątkowego święta Mysłowicki Ośrodek Kultury zorganizuje Zaduszki Bluesowe, podczas których wystąpi składające się z wybitnych muzyków trio bluesowe.

W trakcie koncertu bluesowe brzmienia zaprezentuje Andrzej Krupa, nietuzinkowy muzyk Jazzowy z wieloletnim doświadczeniem estradowym. Artysta współpracował i występował u boku takich artystów, jak Andrzej Rosiewicz, Andrzej Zaucha, czy Andrzej Olejniczak. Muzykowi towarzyszyć będzie mający kilkudziesięcioletnie doświadczenie na scenie muzycznej Marek „Makaron” Motyka oraz Ryszard „Riko” Rajca, współzałożyciel zespołu Ścigani. W połączeniu z tymi artystami Krupa stworzył wyjątkową muzyczną petardę o wymiarze kulturowym w całej palecie kolorów.

Koncert odbędzie się w piątek 2 listopada o godzinie 17:45 w Mysłowickim Ośrodku Kultury na Dziećkowicach (ul. Długa 70 a). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, bezpłatne wejściówki można odebrać w dziećkowickiej filii MOK-u. Rezerwacje wejściówek pod numerem telefonu 508 063 803.